ŞEHİT GAZİ-SEN SAĞLIK SAHALARDA

ŞEHİT GAZİ-SEN SAĞLIK SAHALARDA
Şehit Gazi Sen Sağlık Ailesi Genel Başkanı Ahmet Adıyaman öncülüğünde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kahramanmaraş’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi ve sağlık çalışanlarıyla buluştu.
İl sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere, devlet hastaneleri ve Afşin İlçe Devlet Hastanesinde idari yönetimi ve sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek sağlıkta yaşanan sorun ve gelişmelerle ilgili istişarelerde bulunuldu.
Konuyla ilgili basına açıklama yapan Adıyaman; ” Çalışanlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Sahanın sesini, talep ve önerilerini yetkililere iletmek için gerekli notlarımızı aldık. İl Sağlık müdürümüze, Afşin İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İsmail ÇELİK Beye, Afşin İlçe Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülten ÖZEN hanıma, tüm sağlık çalışanlarımıza ve idaricilerimize ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ailemiz her geçen gün büyümeye ve sahanın sesi olmaya devam ediyor. “dedi.
Ziyaretlere Genel Başkan yardımcıları Yalçın Karahan, Mürsel Gürtürk, Kahramanmaraş İl Başkanı, Bekir Kılcı, Kemal Aydın ve çeşitli düzeyde il ve ilçe temsilcileri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir