NEDEN ŞEHİT GAZİ-SEN ?

NEDEN ŞEHİT GAZİ-SEN?

Kamuda çalışan şehit yakınlarına ve gazilerimize mevcut sendikaların ilgisiz kalması, tabiri caizse çantada keklik gibi görmeleri ve bizlerin kamuda yaşadığı sorunları dile getireceği sendikal platformların olmayışı bizlerin yani; şehit yakınları ve gazilerin, Şehit Gazi-Sen. sendikasını kurma ihtiyacını doğurmuştur.
Şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki 15 Temmuz darbe girişimi sonrası kurulan Şehit Gazi Sen sendikacılığa yeni bir alternatif, yeni bir soluk oldu.
Sendikacılığın esas kuruluş amacının kamu çalışanlarının hak ve hukukunu korumak ve idame ettirmek olduğunu her alanda göstermemiz; bizi hızla büyüyen, sevilen, güvenilen büyük bir camia haline getirdi.
Bizler vatan savunmasında canını ortaya koyan, gözlerini kırpmadan ön saflarda savaşan Gazi ,Gazi ve Şehitlerimizin yakınları olarak kamuda çalışan tüm memur arkadaşlarımızı bizlerin yanında olmaya ve bizlere destek vermeye davet ediyoruz. Gerçek Sendikacılığın doğru adresi olan Şehit_Gazi Sen çatısı altına tüm vatansever memur arkadaşlarımızı bekliyoruz.
Saygılarımla
Ahmet Adıyaman
Genel Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir