Genel Başkanımızdan Anneler Günü Mesajı

Genel Başkanımızdan Anneler Günü Mesajı
Genel Başkanımız Ahmet Adıyaman anneler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Adıyaman; ”Şehit annesi demek anneler gününde yüreğindeki kor ateş büyürken şehitliklere evladının yanına giden onun buz gibi mezar taşına sarılıp dua eden fedakar annelerimiz demektir. Şehit anneleri bu anneler gününde kahraman evlatlarının kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, bizler annelerimizin dizinin dibinde annelerimizin duasını alan evlatlar olarak Rabbimize ne kadar şükretsek elbetteki azdır. Şehitlerimizin annelerini bize emanettir ve hepimizin annesidir.
Herkes yaşayan annesinin kıymeti ile birlikte bu vatanın ve bu bayrağın kıymetini iyi bilmelidir. Şehitler anneler gününde annelerini beklerken ,biz annelerimize sarılabiliyorsak ,annelerimiz evlat kokusuna hasret kalmıyorlarsa , şehitlerimiz bu vatana can verdikleri içindir. Bunun farkında olalım onlara minnet borcumuz olduğunu asla unutmayalım.
‪Bu vesileyle başta Şehit, Gazi Anneleri ve kıymetli Eşleri olmak üzere; en değerli varlığımız Annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun.
Ahmet Adıyaman
Genel Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir