GENEL BAŞKANIMIZ İL BAŞKANLARIYLA RİZE’DE BİR ARAYA GELDİ

Rize İlinde yapılan Geliştirilmiş İl Başkanlar Toplantısında İl Başkanlarına seslenen genel başkanımız Ahmet Adıyaman ” Sizler bulunduğunuz illerde Şehit Gazi Sağlık sendikasının kurumsal varlığının ete kemiğe bürünmüş halisiniz. Çok önemli bir görevi ve misyonu üstlendiniz. ” dedi.

Genel Başkan Adıyaman sözlerine şöyle devam etti;

 

Çok kıymetli, İl Başkanlarım ve Kıymetli Kurum Temsilcilerimiz;

Geliştirilmiş Rize İl Başkanlar Toplantısına hepiniz hoş geldiniz!

Bugün burada toplanmamızın sebebi Şehit Gazi Sen Sağlık Ailesi olarak bir araya gelmek, tanışmak kaynaşmak ve de en önemlisi sorunlarımızı istişare ederek bilgi alışverişinde bulunmaktadır. Toplantıya iştirakinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Hepiniz Hoş geldiniz

Çok kıymetli il başkanlarım, kıymetli temsilcilerimiz sizler teşkilatımızın en önemli yapı taşlarısınız. Sizler bulunduğunuz illerde Şehit Gazi Sağlık sendikasının kurumsal varlığının ete kemiğe bürünmüş halisiniz. Sizler üyeler açısından; sorunlarının çözümü konusunda başvuracağı ilk kapı, işyerlerindeki sorunların aşılması konusunda birinci derecede sorumlu kişilersiniz.

Şehit Gazi Sen Sağlık Ailesinin en ücra işyerlerindeki gözü-kulağı, işyerlerindeki ağırlığının ve gücünün göstergesisiniz.

Üyelerimizle işveren,  işveren ile sendika arasında doğabilecek sorunların çözümünde yine birinci  derecede görevli sizlersiniz.

Aynı zamanda işveren açısından ise  işyerindeki sorunlarının çözümü konusunda başvuracağı ilk kapı yine sizlersiniz.

Bu bağlamda görev ve sorumluluklarınızın ne kadar yüksek olduğunun bilincindeyiz. Sendika yöneticileri olarak sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Şehit Gazi Sen Sağlık Ailesine verdiğiniz özverili desteklerinizden ve sendikal çalışmalarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

Her zaman dediğimiz gibi bizler sendikadan öte kocaman bir aileyiz ve aile olarak büyümeye, gelişmeye, ilerlemeye devam ediyoruz. Bizler Sağlık çalışanlarımızın beklediği özlediği sendika olarak ülkemizin dört bir tarafında hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

 

Hepinize selam ve sevgilerimi sunuyorum.  Tekrardan hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.. ‘’dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir