GENEL BAŞKAN ADIYAMAN GÜVEN TAZELEDİ

ŞEHİT GAZİ SEN SAĞLIKTA GENEL BAŞKAN ADIYAMAN GÜVEN TAZELEDİ
Genel merkezde yapılan seçimde Şehit Gazi Sen Sağlık Genel Başkanı Ahmet Adıyaman tek liste olarak girilen seçimde tekrar Genel Başkan seçilerek güven tazeledi.
Şehit Gazi Sen Sağlık Sendikası 3. Olağan Üstü Seçim Kurulunu Genel Merkezde pazar günü yaptı.
Pazar günü yapılan seçimde Genel Baskan Ahmet Adıyaman tek baskan adayı olarak secime katıldı. Seçim sonucunda hem güven tazeleyen hem de yönetim ekibini yenileyen Adıyaman katılım sağlayan tüm yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür etti.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan seçim süreci oldukça sakin gecti. Açılış konuşması yapana Genel Başkan Adıyaman “Önümüz de zorlu bir süreç var. Bu süreçte daha cok çalışmak ve üyelerimizin sorunlarına eğilmek zorundayız. Yeni ve dinamik bir ekiple bu yolu hızla aşacağız. Sendikamızın bütün organlarını yeniledik. Sendika yonetimimizde kadın sayısını yüzde kırk artırarak hiç bir sendika yönetiminde olmadığı kadar yukarı çektik. Sağlık sektöründe en çok kadınlarımızın hizmet ettiği gerçeği bizi bu yola sevk etti. Sahalara taze bir kan olarak girdiğimiz sendikal mücadelemizde hiç durmadan yolumuza devam edeceğiz. Allah bizlere muvaffak olmayı nasip etsin.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir