14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

ŞEHİT GAZİ SEN SAĞLIK BAŞKANI AHMET ADIYAMAN’DAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Öncelikle asrın felaketinde 10 ilimizde meydana gelen depremde başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Ülke olarak acımız büyük acımız derin….
Depremin ilk gününden itibaren tüm sağlık çalışanlarımız sahada depremzedelerimizin yaralarını sarmak için canla başla mücadele etti. Hatta öyle ki bu büyük felakette ailesini,yakınlarını yitiren sağlıkçı kardeşlerimiz acılarını yüreklerine gömerek takdire şayan bir özveriyle görevlerini ifa ettiler.Ülkemizin bir çok ilinden gerek resmi gerek gayri resmi yollarla canlarını tehlikeye atarak afet bölgesine koşan sağlık çalışanları tıpkı tarihte olduğu gibi bugünde milletimizin yanında olduğunu göstermiş büyük bir özveriyle şifa dağıtmıştır. Allah onlardan razı olsun.
Gerek dünyayı kasıp kavuran melun hastalık covid 19 pandemisinde, gerek ülkemizde yaşanan asrın felaketinde sağlık çalışanlarımızın ne kadar fedakarca çalıştığına hepimiz şahitiz. Onlar bizim sahadaki isimsiz kahramanlarımızdır.
Şehit Gazi Sen Sağlık Ailesi olarak bizler kurulduğumuz ilk günden itibaren sağlık çalışanlarımızın yanındaydık, ve bizler yine onların haklı taleplerini gündemde tutmaya haklarını almaya ve de mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.
14 Mart tıp bayramı münasebetiyle ülkemizin her bir köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm Sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı” kutlu olsun.
Ahmet Adıyaman
Genel Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir